Ar tobula pjaustyklė gali būti dar geresnė?

Taigi, ar gali beveik tobulas prietaisas būti patobulintas? Beveik tobulas, be abejonės, kad gali. :) Naujoji daržovių pjaustyklė TNS 3000 yra patobulintas daržovių pjaustyklės TNS 2000 modelis, dar gražesnis, ergonomiškesnis ir funkcionalesnis. Vokiška daržovių pjaustyklė TNS 3000

Naujasis modelis, taip pat kaip ir senesnysis, neturi jokių išimamų dalių, bei atskleidžia dar platesnę pasirinkimų aibę kaip supjaustyti daržoves ar vaisius (pvz.: pomidorus - taip, pomidoras yra vaisius, kivius, obuolius na ir visą kitą ką tik sugalvosite). Žinoma, nereikia pjaustyti stambių kauliukų, nes peiliui tai nepatiks (jei taip nutiktų, galite įsigyti atsarginį).

Šioje pjaustyklėje yra trys pagrindinės naujovės:

  • aukščio reguliavimas atskirtas nuo funkcinio ratuko (Tai reiškia, kad prie kiekvienos peiliukų padėties galėsite pasirinkti aukštį nuo 1mm iki 8mm);
  • papildomi vidutinio dydžio peiliukai;
  • kampu pakreiptas pagrindinis peilis, kad lengviau prapjautų daržoves. Dėl šios priežasties pomidorus galėsite supjaustyti net 2mm plonio griežinėliais. (Beje, šią savybę puikiai išnaudoja dar vienas kokybiškas vokiečių gaminys, tai pjaustyklė V Hobel Börner v5 - šią pjaustyklę aptarsime... kada nors :) )

Taigi, su naujuoju šios pjaustyklės modeliu, gaunate pilnai padengtą senosios pjaustyklės funkcionalumą, bei gausybę naujų kombinacijų (taip pat gražesnį dizainą). Kartu su šiuo modeliu naudojamas naujas apsauginis dangtelis su papildomais smaigais viduryje, kad lengviau būtų pjaustyti mažas daržoves ar vaisius ir žinoma, kad nenukentėtų jūsų pirštai (o pirštus šis prietaisas pjauna lengvai ir be skausmo).

Ši pjaustyklė pagaminta iš absoliučiai netoksiško plastiko, tinkamo maisto apdorojimui, jame nerasite nei vieno švino ar kadmio atomo. Ir nepamirškime nuostabaus zolingeno plieno peiliukų, kurie aštrumu prilygsta britvai. Visa tai sudėta į vieną prietaisą, be jokių keičiamų dalių (žinoma, peiliukai keičiami, bet to neprireiks artimiausius kelerius metus, jei nepjausite akmenų), pasukite funkcinį ratuką, nustatykite aukštį ir saugokite pirštus!

This article is my 8th oldest. It is 270 words long, and it’s got 4074 comments for now.